I Komunia 2021 - Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy-Fordonie

ZEGAR

Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy-Fordonie
Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy-Fordonie
Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy
Przejdź do treści

I Komunia 2021

Aktualności
20.04.2021 r.

Szanowni Rodzice dzieci pierwszokomunijnych.

W związku z pojawiającymi się pytaniami o możliwość zorganizowania uroczystości komunijnej w naszym kościele także w innych terminach, informuję, że podtrzymuję naszą propozycję, aby dla chętnych I Komunia odbyła się w drogą niedzielę czerwca, tj. 13 czerwca.

Bardzo proszę, aby zainteresowani rodzice poinformowali o tym, że chcą z tej możliwości skorzystać.

Pozdrawiam, Szczęść Boże
Ks. Karol, proboszcz
16.04.2021 r.

Szanowni Rodzice dzieci Komunijnych

Przesyłam informacje dotyczące prób bezpośredniego przygotowania do Uroczystości I Komunii św. w naszej parafii.

Pozostajemy jeszcze przy planie trzech grup.

Bardzo proszę, aby w uroczystości uczestniczyły tylko dzieci i dwoje rodziców (lub osób wskazanych przez rodziców). Rodzice będą mogli zajmować miejsca w kościele na zasadzie: 1 para w jednej ławce.

Szczęść Boże, Pozdrawiam
Ks. Karol, proboszcz

Informacje dla rodziców: Komunia Święta 8.05.2021 r.

Wtorek – 4 maja, próby dla dzieci:
  • I grupa godz. – 15:30,
  • II grupa godz. – 16:30,
  • III grupa godz. – 17:30.

Środa – 5 maja, próby dla dzieci:
  • I grupa godz. 15:30,
  • II grupa godz. – 16:30,
  • III grupa godz. – 17:30.

Czwartek – 6 maja, próby generalne dla dzieci:
  • I grupa godz. 15:30,
  • II grupa godz. – 16:30,
  • III grupa godz. – 17:30 obecność obowiązkowa! (przynosimy świece).

Piątek – 7 maja, spowiedź dzieci:
  • godz. 17:00 – pierwsza grupa,
  • godz. 17:30 – druga grupa,
  • godz. 18:00 – trzecia grupa.

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA po Mszy św. wieczornej!

Okazja do spowiedzi dla rodziców, w wybranym czasie, zawsze przed Mszą św.

Sobota – 8 MAJA, 20 minut przed uroczystością zajmujemy miejsca w kościele, Msze św.:
  • o godz. 9:30 – pierwsza grupa,
  • o godz. 11:00 – druga grupa,
  • o godz. 12:30 – trzecia grupa.
Po zakończonej Mszy Świętej, wspólne zdjęcie.

BIAŁY TYDZIEŃ – BARDZO PROSZĘ RODZICÓW O DOPILNOWANIE, ABY DZIECI UCZESTNICZYŁY W NABOŻEŃSTWIE O GODZ. 18:00 oraz MSZY ŚW. o godz. 18:30!
W wyznaczonych terminach:
  • I grupa: poniedziałek i czwartek,
  • II grupa: wtorek i piątek,
  • III grupa: środa i sobota.

W dniu I Komunii św. nie będzie nabożeństwa popołudniowego.
Drodzy Rodzice dzieci komunijnych.

Zgodnie z zapowiedzią i ustaleniami naszymi, przesyłam trzy listy dzieci, według szkół, które w sobotę, 8 maja, mają przystąpić do I Komunii św. w naszym kościele.

Pragnę jednak zaznaczyć, że są to ustalenia wstępne, gdyż nie jesteśmy w stania przewidzieć jakie ograniczenia dotyczące ilości osób, które będą mogły być w kościele, będą nas obowiązywały 8 maja.

Chciałbym bardzo, żeby mogła uroczystość odbyć się w trzech zaplanowanych grupach, tj. o godz. 9:30, 11:00 i 12:30. Jeśli jednak to nie będzie możliwe, (pozostawiam to jako „wyjście awaryjne”) to będziemy zmuszeni dodać jeszcze jedną grupę, aby dzieci wraz z rodzicami mogli bez przeszkód uczestniczyć w uroczystości.

Z racji tego, że jest kilka grup, musimy też zmodyfikować godziny prób (spotkań), gdyż każda grupa będzie miała je osobno.

Msze św., jak zapowiadałem będziemy transmitować, aby Wasi krewni mogli też uczestniczyć i być, choć w ten sposób świadkami uroczystości.

Terminy prób oraz spowiedzi dzieci podam jak tylko ustalimy z ks. Marcinem i Panią Katechetką.

Jeśli chodzi o grupę 1 (z godz. 9:30), możecie Państwo kontaktować się z Panią Anitą, katechetką ze szkoły nr 27.

Bardzo Was proszę o zrozumienie, gdyż decyzje musimy podejmować na bieżąco, a przecież wszyscy chcemy, żeby było dobrze i bezpiecznie.

Pozdrawiam Was bardzo, Szczęść Boże
Ks. Karol, proboszcz

12.04.2021
I KOMUNIA ŚW. 8.05.2021 godz. 9.30

1.    Dahlke Marcel                       SP 27
2.    Dober Nikodem                     SP Salezj.
3.    Gajek Roksana                      SP 27
4.    Hinc Igor                              SP 27
5.    Kłosowski Tymon                   SP 27
6.    Kohis Mikołaj                         SP 27
7.    Kowalska Julia                       SP 27
8.    Krawczyński Mateusz              SP 27
9.    Krępska Alicja                        SP Salezj.
10.  Krzemkowski Franciszek           SP 27
11.  Kujawa Zofia                          SP 27
12.  Lewandowska Lena                 SP 43
13.  Matuszak Aleksandra               SP 27
14.  Niezbecka Nikola                     SP
15.  Podgórski Bartosz                    SP 27
16.  Sieluk Nina                             SP 27
17.  Tyberska Agnieszka                 SP 43
18.  Wesołowska Michalina             SP 27
19.  Wróblewska Julia                    SP 17
20.  Ziemba Miłosz                        SP 27
I KOMUNIA ŚW. 8.05.2021 godz. 11:00

1.     Bartkowiak Laura                  SP 9
2.     Choroszyński Samuel             SP 9
3.     Czarnecka Hanna                  SP 9
4.     Ćwiek Julia                           SP 9
5.     Dobies Wojciech                   SP 9
6.     Drożniewska Livia                 SP 9
7.     Dziewięcka Kira                    SP 9
8.     Gajewska Patrycja                 SP 9
9.     Janowska Marcelina               SP 9
10. Kińska Aleksandra                  SP 9
11. Kłosiński Nikolas                    SP 9
12. Majrowska Maja                    SP 9
13. Marciniak Marta                     SP 9
14. Napieralska Anna                   SP 9
15. Paluch Julianna                      SP 65
16. Paterka Dominik                     SP 9
17. Połoński Filip                         SP 65
18. Praca Zuzanna                       SP 9
19. Przybyła Jakub                       SP 9
20. Sanger Szymon                      SP 9
21. Skibiński Kamil                       SP 9
22. Urbaniak Marta                      SP 9
23. Walentowicz Emilia                 SP 65
24. Zwolińska Zuzanna                 SP 65
I KOMUNIA ŚW. 8.05.2021 godz. 12:30

1.     Burzych Marcel                     SP 4
2.     Grybel Krzysztof                   SP 4
3.     Guziałek Tymoteusz              SP 4
4.     Iwańska Ewa                       SP 4
5.     Kapella Lilianna                    SP 4
6.     Karpiński Antoni                   SP 4
7.     Kedzierska Katarzyna            SP 4
8.     Kociniewski Filip                   SP 4
9.     Kozińska Zuzanna                 SP 4
10.  Krumraj Vanessa                    SP 4
11.  Majewska Dagmara                SP 4
12.  Mitura Adam                          SP 4
13.  Mrugowska Maja                    SP 4
14.  Niedziółka Alicja                     SP 4
15.  Olczyk Lena                           SP 4
16.  Piotrowski Artur                      SP 4
17.  Podgóreczna Olga                   SP 4
18.  Polak Joanna                          SP 4
19.  Poterek Wiktor                        SP 4
20.  Racki Sara                              SP 4
21.  Ruliński Paweł                        SP 4
22.  Shuspalova Mariya                  SP 4
23.  Słodki Hubert                         SP 4
24.  Stanek Lena                           SP 4
25.  Szczepaniak Tymon                 SP 4
26.  Woźniak Dominik                    SP 4
27.  Wróblewski Władysław             SP4
28.  Ziemba Martyna                     SP 4
Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy
Strona w sieci od 1 lipca 1999 r.
Wróć do spisu treści