Ogłoszenia - Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy-Fordonie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia

Aktualności

23 lipca 2017 r.

XVI Niedziela Zwykła

Niedzielne Msze św. w kościele św. Mikołaja

8:00

9:30 - dla młodzieży

11:00 - dla dzieci

12:30

18:301. Dziś Szesnasta Niedziela Zwykła.

2. Wczoraj odbyła się pielgrzymka parafialne do Lichenia. Serdeczne podziękowanie organizatorom oraz uczestnikom za wspólną modlitwę.

3. Dziś obchodzimy naszą Uroczystość odpustową ku czci św. Anny. Suma odpustowa, w int. Parafian zostanie odprawiona o godz. 12.30. Po Mszy św. procesja eucharystyczna. Po procesji, uprzedzając liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa, przed kościołem błogosławieństwo pojazdów mechanicznych.

4. W ramach naszego odpustu, zapraszamy po Mszy św. wieczornej na koncert w naszym kościele p.t.: „Jesteś blisko mnie” w wykonaniu aktora, p. Dawida Kartaszewicza z zespołem.


5. Przy figurze św. Antoniego jest wystawiony kosz, do którego zbieramy przybory szkolne dla dzieci ze świetlicy „Kącik” prowadzonej przez siostry zakonne.

6. Przygotowujemy się do przyjęcia pielgrzymów z Chojnic na Jasną Górę, którzy zatrzymają się przy naszym kościele w środę 2 sierpnia ok. godz. 13.15. Posiłek przygotują członkowie Akcji Katolickiej. Kto chciałby wesprzeć i pomóc, prosimy o ofiary do skarbonki przy figurze św. Antoniego.

7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, przy wyjściu z kościoła.

8. W minionym tygodniu zmarli z naszej parafii: Śp. Eugenia Stosik z ul. Fordońskiej i śp. Marek Klinkowski z ul. Topazowej i śp. Monika Chabowska z ul. Topazowej (Msza św. pogrzebowa jutro o godz.13.00). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.Ks. Karol Glesmer, proboszcz 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego