Ogłoszenia - Parafia św. Mikołaja w Bydgoszczy-Fordonie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia

Aktualności

25 czerwca 2017 r.

XII Niedziela Zwykła

Niedzielne Msze św. w kościele św. Mikołaja

8:00

9:30 - dla młodzieży

11:00 - dla dzieci

12:30

18:30


1. Ks. Edward Wasilewski od poniedziałku, 26 czerwca, rozpoczyna posługę proboszcza w parafii Dobrego Pasterza w Białych Błotach. Pożegnaliśmy księdza w czwartek, dzisiaj życzymy jemu Bożej mocy i wsparcia na nowej placówce.

2. Od jutra nowym proboszczem parafii św. Mikołaja będzie ks. kanonik Karol Glesmer. Nowemu ks. Proboszczowi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i przychylności parafian. W dzisiejszej gazecie jest zdjęcie nowego ks. Proboszcza i krótki jego życiorys.

3. Dzisiaj, po Mszach św., można nabyć nowy nr „Głosu Świętego Mikołaja”. W tej ostatniej gazecie są zamieszczone zdjęcia ze złotego jubileuszu, teksty życzeń, a także dzisiejsze pożegnalne kazanie ks. proboszcza. W tej gazetce są także zdjęcia i relacja z pożegnania ks. Edwarda. Gazeta pożegnalna jest obszerniejsza, ma 32 strony, i została wydana w 1200 egzemplarzach. Wydrukowaliśmy 1200 egzemplarzy, by dotarła ona do wielu parafian.

4. Nabożeństwo czerwcowe po Mszach św. wieczornych.

5. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. W czasie wakacji słuchamy spowiedzi przed nowenną.

6. W czwartek przypada Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Dodatkowa Msza św. o godz. 9.30.

7. Liturgiczne wprowadzenie nowego ks. proboszcza przez ks. dziekana odbędzie się w czwartek, w Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła, na Mszy św. o godz. 18.30.

8. Dzisiaj i w przyszłą niedziele można nabyć książki ks. Edwarda a także album, który został wydany na zakończenie posługi ks. proboszcza w tej wspólnocie. Będzie można otrzymać wpisy do książek i do albumu.

9. W sobotę, 1 lipca, o godz. 6.00, wyruszy XXXVIII pielgrzymka do Chełmna. Zapisy w dniu wyjścia od godz. 5.30.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego